Gå till innehåll
laddar...
svg_comments atlicons_arrow svg_facebook svg_linkedin svg_mail atlicons_menu svg_playsvg_search atlicons svg_twitter atlicons_facebook_f atlicons_login dlp-lrftag
Info 4 februari

Kontakta redaktionen

Har du tips eller synpunkter? Kontakta redaktionen nedan.

Annika R Hermanrud

Publisher och ansvarig utgivare för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 369 30

annika.r.hermanrud@lrfmedia.se

Anna Bratt

Chefredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 368 23

anna.bratt@landlantbruk.se

Lena Johansson

Politisk chefredaktör

08-588 365 19

lena.johansson@landlantbruk.se

Maria Zander

Digitalt ansvarig för landlantbruk.se och landskogsbruk.se

08-588 365 28

maria.zander@lrfmedia.se

Louise Carlsson Örning

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

070-853 34 89

louise.carlsson.orning@lrfmedia.se

Camilla Olsson

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

073-644 63 85

camilla.olsson@landlantbruk.se

Jan Hallman

Redaktör för omvärldsbevakande nyhetstjänsten Svepet

jan.hallman@lrfmedia.se

Relaterade artiklar

Land Lantbruks Nyhetsbrev

Missa inga av de senaste nyheterna och aktuella debatterna inom de gröna näringarna!

Missa inga nyheter Gratis

Den information som du lämnar här kommer att behandlas i enlighet med vår personuppgiftspolicy. Vi rekommenderar att du läser den innan du går vidare.

Till toppen