Gå till innehåll
laddar...
svg_comments atlicons_arrow svg_facebook svg_linkedin svg_mail atlicons_menu svg_playsvg_search atlicons svg_twitter atlicons_facebook_f atlicons_login dlp-lrftag
Info 24 maj 2017

Kontakta redaktionen

Har du tips eller synpunkter? Kontakta redaktionen.

Annika R Hermanrud

Publisher och ansvarig utgivare för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 369 30

annika.r.hermanrud@lrfmedia.se

Anna Bratt

Chefredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-588 368 23

anna.bratt@landlantbruk.se

Lena Johansson

Politisk chefredaktör

08-588 365 19

lena.johansson@landlantbruk.se

Kristina Pousette

Onlinechef

070-677 93 00

kristina.pousette@lrfmedia.se

Maria Zander

Sajtansvarig för landlantbruk.se och landskogsbruk.se

08-588 365 28

maria.zander@lrfmedia.se

Louise Carlsson Örning

Redaktör för omvärldsbevakande nyhetstjänsten Svepet

08-588 368 20

louise.carlsson.orning@lrfmedia.se

Åsa Nilsson

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

08-517 578 27

asa.nilsson@landlantbruk.se

Camilla Olsson

Nyhetsredaktör för Land Lantbruk & Land Skogsbruk

camilla.olsson@landlantbruk.se

Land Lantbruks Nyhetsbrev

Missa inga av de senaste nyheterna och aktuella debatterna inom de gröna näringarna!

Missa inga nyheter Gratis

Den information som du lämnar här kommer att behandlas i enlighet med vår personuppgiftspolicy. Vi rekommenderar att du läser den innan du går vidare.

Land Lantbruks Nyhetsbrev

Missa inga av de senaste nyheterna och aktuella debatterna inom de gröna näringarna!

Missa inga nyheter Gratis

Den information som du lämnar här kommer att behandlas i enlighet med vår personuppgiftspolicy. Vi rekommenderar att du läser den innan du går vidare.

Till toppen